Programowanie dla Dzieci Kielce

 

Akademia Informatyki to Szkoła IT & Programowania dla Dzieci i Młodzieży, która już długo funkcjonuje w Polsce. Nasi uczniowie mogą potwierdzić jak ogromne doświadczenie mamy z zakresu programowania. To co czyni nas najlepszą szkołą, to realizowany przez nas program nauczania. Jest on bowiem odpowiednio wpasowany w realia polskiego rynku pracy. Na zajęciach uczniowie nie bawią się robocikami i nie grają gry typu: minecraft i robloxa. Inne placówki nauczające programowania uważają, że jest to nauka. Jednak prawda jest taka, że więcej w tym zabawy niż edukacji. W naszej szkole rodzice wiedzą za co płacą. Przekazujemy im merytoryczną wiedzę z zakresu programowania i nie bierzemy pieniędzy za zabawę. Uczymy języków, których programiści używają codziennie w swojej pracy. Kierowane są do dzieci w wieku 9-14 lat i młodzieży w wieku 14-19 lat.

Kurs Programowania dla Dzieci

9 – 12 lat (4 – 6 klasa Szkoły Podstawowej)

Kursy programowania dla dzieci z klas 4-6 szkoły podstawowej prowadzimy na platformie micro:bit, która jest bardziej rozbudowana od platformy Scratch. Micro:bit pozwala zarówno na programowanie  w wizualnym języku programowania,  jak i w językach Javascript oraz Python.

OPIS I CENA KURSU PROGRAMOWANIA DLA DZIECI

ZAPISZ SIĘ NA KURS

12 – 14 lat (7 – 8 klasa Szkoły Podstawowej)

Kursy programowania dla dzieci z klas 7-8 szkoły podstawowej prowadzimy w języku Java, który jest obecnie najbardziej popularnym językiem programowania na rynku pracy.  Najwięcej ofert pracy w Kielcach jest skierowanych do programistów Java.

OPIS I CENA KURSU PROGRAMOWANIA DLA DZIECI

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Kurs Programowania dla Młodzieży

14 – 18 lat (Liceum i Technikum)

Kurs programowania dla młodzieży w Kielcach dedykowany jest dla uczniów liceum i technikum. Zajęcia prowadzone są w języku Java, który jest obecnie dominującym językiem programowania. Na kursie programowania dla młodzieży uczymy Javy od elementarnych podstaw, aż do programowania aplikacji webowych.

OPIS I CENA KURSU PROGRAMOWANIA DLA DZIECI

ZAPISZ SIĘ NA KURS


Nauka Programowania dla Dzieci w Kielcach

Co masz wiedzieć o rynku pracy w Kielcach, żeby w przyszłości dobrze pokierować swoje dziecko? Co musisz zrobić, aby miało stabilne zatrudnienie i osiągało wysokie zarobki?

Rynek pracy w Kielcach

Kielce są miastem znajdującym się w środkowo – wschodniej części naszego kraju. Dzięki swojej lokalizacji oraz prężnie rozwijającej się gospodarce, Kielce swoim mieszkańcom oferują wiele miejsc pracy. Dlatego osoby mniej wykwalifikowane, nie mające zbyt wygórowanych oczekiwań finansowych bez trudu mogą znaleźć pracę np.: marketach, fabrykach lub innych punktach usługowych. Jednak jeżeli chcesz, żeby Twoje dziecko miało pracę, która będzie sprawiała mu satysfakcję i jednocześnie zapewni mu wysokie dochody – to nagle okazuje się, że kielecki rynek pracy jest znacznie ograniczony pod tym względem. Dlatego warto postawić na branżę, w której wysoka pensja jest czymś oczywistym. W takim wypadku doskonałą propozycją dla Ciebie i Twojej pociechy jest branża IT. Wynagrodzenie miesięczne specjalistów w tej dziedzinie jest na poziomie 10 000 złotych. Jednak to nie jest jedyny czynnik, który może przemawiać za tym, aby ta branżę wybrać. Praca w dziale IT to także wiele innych korzyści, ponieważ ta praca daje prócz wysokich zarobków nieustanny rozwój, niezależność, elastyczność oraz brak problemów ze znalezieniem pracy. Jak przekonać dziecko do tego, że warto zostać programistą? Jak wygląda kariera zawodowa w branży IT w Kielcach? na te pytania znajdziesz odpowiedzi w poniższym artykule.

Edukacja w Kielcach

Kurs Programowania dla dzieci w KielcachZarówno w Kielcach, jak i innych polskich miastach edukacja rozpoczyna się od szkoły podstawowej. I właściwie już na etapie wczesnoszkolnym uczniowie mają okazję uczyć się programowania na lekcjach informatyki. Niestety, szkoły w Kielcach nie są odpowiednio przygotowane do tego typu zajęć. Powodem tego jest m.in: zbyt mała liczba odpowiedniego sprzętu, brak oprogramowania oraz odpowiednio przeszkolonej kadry nauczycielskiej. Szkoły podstawowe w Kielcach prowadzą zajęcia z programowania i uczą dzieci. Jednak nauka ta oparta jest tylko i wyłącznie na kodowaniu w języku graficznym w Scratch. Porównując – w brytyjskich szkołach podstawowych już we wczesnym etapie nauczania dzieci mają możliwość korzystać z platformy Microbit, która uczy kodować w języku graficznym oraz Python i JavaScript. W naszej szkole w Kielcach korzystamy z najlepszych i najbardziej efektywnych metod nauczania. Podobnie jak Brytyjczycy pracujemy z dziećmi na platformie Microbit, która daje możliwość nauki programowania w kilku językach. Kolejnym etapem w szkolnictwie jest szkoła średnia. Kielce oferują 3 możliwości: 4 – letnie liceum ogólnokszatłcące, 5 – letnie technikum oraz 2 – letnią szkołę branżową. W Kielcach znajdują się licea i technika, w których poziom nauczania jest na bardzo dobrym poziomie edukacyjnym. Wybór szkoły średniej w dużej mierze zależy od Twojego dziecka oraz od Ciebie, jako rodzica. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy w dokonaniu wyboru szkoły średniej zobacz nasz artykuł zatytułowany: “Liceum czy technikum”. Najwyżej ocenione licea wg. magazynu “Perspektywy”: 1.Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej 2.II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego 3.VI LO im. Juliusza Słowackiego 4.I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego 5.IV Liceum Ogólnokształcące im. Hanki Sawickiej 6.Państwowe Liceum Plastyczne 7.Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych 8.I Ogóln. Lic. Akad. im. J. Kossakowskiej-Dębickiej 9.III LO z Oddz. Integrac. im. Cypriana K. Norwida Najlepsze szkoły techniczne w Kielcach to: 1.Technikum nr 6 w ZS Ekon. im. Mikołaja Kopernika 2.Technikum nr 8 przy ZS Ponadgimnazjalnych 3.Technikum nr 4 im. Ryszarda Kaczorowskiego 4.Technikum nr 1 w ZS Zawodowych nr 1 5.Technikum nr 7 w ZS Informatycznych Powyższe szkoły zostały uznane za najlepsze. Zdawalność egzaminu maturalnego w roku 2018 w porównaniu do innych placówek oświatowych była na najwyższym poziomie. Powyższa lista może Ci nieco ułatwić wybór szkoły średniej w Kielcach.

Uczelnia wyższa w Kielcach

Zajęcia z Programowania dla dzieci w KielcachKielce są największym miastem położonym w województwie świętokrzyskim. Co roku w Kielcach, swoją edukację rozpoczyna wielu studentów. Szkoły wyższe w Kielcach edukują na najwyższym poziomie i są też uznane za najlepsze. Ale czy studia na uczelniach państwowych mają wpływ na pracę w branży IT? Otóż nie, nie jest to kwestia decydująca. Jednak studia na kierunkach informatycznych, matematycznych lub innych wymagających logicznego podejścia do tematu, pomagają w nauce programowania. Kieleckie uczelnie prywatne są lepszym wyborem, ponieważ ich programy są w pełni dostosowane do wymogów rynku pracy. Po to, aby jak najlepiej dopasować się do oczekiwań przyszłego pracodawcy. Absolwenci szkoły prywatnej kończą studia i potrafią programować w języku: Java, HTML, CSS, PHP, Python, .NET oraz wielu innych. Jednak nie jest przymusem to, by mieć dyplom uczelni wyższej w tym zawodzie. Znaczna część informatyków i programistów, nie skończyła studiów w Kielcach, które były by powiązanie z kierunkiem informatycznym. Często jest tak, że wielu pracowników IT nie planowało wcześniej swojej kariery w branży IT. Zresztą studia w tym kierunku wcale nie są potrzebne. Żeby zostać dobrym programistą w Kielcach, wystarczy ukończyć odpowiednie kursy i szkolenia. Pracodawcy wolą zatrudnić osobę, która posiada umiejętności z zakresu programowania. Znacznie ważniejsze są dla nich wszelkie certyfikaty. Dyplom z uczelni wyższej w tym wypadku nie jest tak ważny. Praca w IT ma coraz większe zapotrzebowanie na programistów. Co więcej, nie tylko polskie firmy szukają programistów. Obecnie w Polsce coraz więcej firm zagranicznych oferuje pracę informatykom i programistom na bardzo dobrych warunkach finansowych. To też jednocześnie zapewnia, że praca programisty w Kielcach oraz innych miastach jest bardzo ważna i ceniona.

Dlaczego nauka programowania dla dzieci w Kielcach jest tak ważna?

Informatyka dla dzieci w KielcachPraca w IT charakteryzuje się również tym, że zapotrzebowanie na programistów jest znacznie większe niż na informatyków. To też sprawia, że pracodawcy zabiegają o nich proponując bardzo wysokie wynagrodzenie i wszelkie inne dodatki do pensji. Także jeżeli chcesz by Twoje dziecko w przyszłości miało stabilne zatrudnienie, które jednocześnie zapewni mu nieustanny rozwój i wysokie zarobki (na poziomie 10 000 zł i więcej) – zapisz je na kurs programowania. Im szybciej zacznie naukę, tym szybciej znajdzie świętą i perspektywiczną pracę.

Dane firmy:

Horsitway Sp. z o. o.
ul. Aleje Jerozolimskie 89/43
02-001 Warszawa

NIP:5272857266
Regon:38066243600000
KRS:0000738923

Dane kontaktowe:

Telefon:
(+48) 502 959 231
pon-pt 10:00-16:00

E-mail
[email protected]

Social Media:

 

© 2017-2020 Akademia Informatyki Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i realizacja strony www Warszawa
Polityka Prywatności