Programowanie dla Dzieci w Jeleniej Górze

 

Akademia Informatyki to Szkoła IT & Programowania dla Dzieci i Młodzieży. Wielu naszych uczniów może poświadczyć nasze doświadczenie i umiejętności. Wyróżniamy się dostosowanym do rynku pracy planem nauczania. Nie wykorzystujemy do nauki programowania robotów czy gier typu: minecraft lub roblox. Konkurencyjne szkoły uznają tego typu zabawę programowaniem dla dzieci, jednak nauki jest w tym niewiele. Dlatego zainteresowani rodzice naszą szkołą, płacą za realnie przekazywaną wiedzę, a nie za zabawę. Naszych uczniów uczymy programować w językach, które na co dzień używane są przez programistów w ich pracy. Zajęcia z programowania dla dzieci w Jeleniej Górze skierowane są do dzieci w wieku 9-14 lat i młodzieży w wieku 14-18 lat.

Programowanie dla Dzieci Jelenia Góra

Jelenia Góra – Wkrótce szczegóły lokalizacji

 

Kurs Programowania dla Dzieci

9 – 12 lat (4 – 6 klasa Szkoły Podstawowej)

Kursy programowania dla dzieci z klas 4-6 szkoły podstawowej prowadzimy na platformie micro:bit, która jest bardziej rozbudowana od platformy Scratch. Micro:bit pozwala zarówno na programowanie  w wizualnym języku programowania,  jak i w językach Javascript oraz Python.

OPIS I CENA KURSU PROGRAMOWANIA DLA DZIECI

ZAPISZ SIĘ NA KURS

12 – 14 lat (7 – 8 klasa Szkoły Podstawowej)

Kursy programowania dla dzieci z klas 7-8 szkoły podstawowej prowadzimy w języku Java, który jest obecnie najbardziej popularnym językiem programowania na rynku pracy.  Najwięcej ofert pracy w Jeleniej Górze jest skierowanych do programistów Java.

OPIS I CENA KURSU PROGRAMOWANIA DLA DZIECI

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Kurs Programowania dla Młodzieży

14 – 18 lat (Liceum i Technikum)

Kurs programowania dla młodzieży w Jeleniej Górze dedykowany jest dla uczniów liceum i technikum. Zajęcia prowadzone są w języku Java, który jest obecnie dominującym językiem programowania. Na kursie programowania dla młodzieży uczymy Javy od elementarnych podstaw, aż do programowania aplikacji webowych.

OPIS I CENA KURSU PROGRAMOWANIA DLA DZIECI

ZAPISZ SIĘ NA KURS


Nauka Programowania dla Dzieci w Jeleniej Górze

Jak odpowiednio pokierować swoje dziecko, żeby w przyszłości miało dobrą, rozwojową oraz dobrze płatną pracę? Co Ty jako rodzic powinieneś wiedzieć o rynku pracy w Jeleniej Górze?

Rynek pracy w Jeleniej Górze

Jelenia Góra jest miastem położonym w południowo – zachodniej części Polski. Jest też jednym z miast należących do województwa dolnośląskiego. Swoją lokalizację w Jeleniej Górze ma wiele firm, które oferują pracę ludziom bez odpowiednich kwalifikacji, zawodu oraz nie posiadających wygórowanych oczekiwań finansowych. Jednak, jeżeli chcesz żeby Twoje dziecko miało pracę, którą będzie lubił oraz która da mu odpowiednio wysokie wynagrodzenie, to musisz postawić na konkretną branżę, gdzie wysoka pensja jest standardem. Doskonałą alternatywą dla Ciebie, jako rodzica poszukującego w Jeleniej Górze odpowiedniego zawodu dla swojego dziecka jest branża IT. Zarobki specjalistów w tej dziedzinie w Jeleniej Górze, już na samym początku kariery wynoszą blisko 10 000 złotych. Wynagrodzenie jeleniogórskich programistów nie jest jedyną rzeczą, jaką możesz przemyśleć podczas podejmowania decyzji, wyboru kierunku edukacji dla swojego dziecka. Pracownicy IT w Jeleniej Górze nie tylko dobrze zarabiają, ale i nieustannie rozwijają się, są niezależni oraz nie mają problemu ze znalezieniem pracy. Jak natomiast przekonać swojego malucha do nauki programowania? Co zrobić, żeby ta nauka zostawała w głowie? Jak wygląda kariera programisty na poszczególnych szczeblach kariery? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi poniżej.

Szkolnictwo w Jeleniej Górze

Kurs Programowania dla dzieci w Jeleniej GórzeW Jeleniej Górze szkolnictwo wygląda tak samo jak w pozostałych polskich miastach. Na samym początku dziecko zaczyna swoją edukację w szkole podstawowej, która trwa 8 lat. I właściwie już w podstawówce uczniowie mają styczność z nauką programowania, ponieważ jest to w planie nauczania początkowego. Niestety, nauka kodowania jest mocno ograniczona. A wynika to z m.in. z tego, że nie mamy w Polsce odpowiednio wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej. Jeleniogórskie podstawówki uczą kodować, jednak tylko w Scratchu. A jest to jedynie nauka programowania w języku graficznym. W wielkiej Brytanii dzieci już w szkole początkowej – dla porównania – korzystają z platformy Microbit. W tym programie uczniowie mają szansę nauczyć się kodowania, nie tylko w języku graficznym, ale i w Python oraz JavaScript. W naszej jeleniogórskiej szkole korzystamy z najlepszych narzędzi służących do nauki programowania. I dlatego, tak jak nasi sąsiedzi stosujemy platformę Microbit. Nasze metody nauczania są znacznie efektywniejsze w porównaniu z nauką w państwowych podstawówkach. Zaraz po szkole początkowej, kolejnym etapem w edukacji dziecka jest szkoła średnia. Do wyboru 4-letnie liceum ogólnokształcące, 5-letnie technikum lub 2-letnia szkoła o profilu stricte zawodowym. W Jeleniej Górze działają zarówno ogólniaki, jak i technika cieszące się doskonałą opinią. Wybór szkoły w dużym stopniu zależy nie tylko od Ciebie, ale i Twojego dziecka. Pracę w branży IT niewątpliwie ułatwi Twojemu maluchowi doświadczenie nabyte w szkole technicznej. Jeżeli poszukujesz jednak najlepszej szkoły w Jeleniej Górze – skorzystaj z pomocy naszego artykułu pt.: “Liceum czy technikum”. Najlepsze liceum w Jeleniej Górze według magazynu “Perspektywy”: 1.Liceum ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Natomiast najlepszymi technikami okazały się: 1.Technikum w ZS Ekonomiczno-Turystycznych 2.Technikum w ZSOiT 3.Technikum w ZS Elektronicznych 4.Technikum 4-letnie w ZST „Mechanik” Powyżej wymienione szkoły średnie zostały uznane za najlepsze ze względu na zdawalność egzaminu maturalnego. Taka informacja może pomóc Ci przy wyborze odpowiedniej szkoły dla Twojego dziecka.

Studia w Jeleniej Górze

Zajęcia z Programowania dla dzieci w Jeleniej GórzeJelenia Góra jest miejscowością, w której chętnie studiuje młodzież z całej Polski. Powodem tego jest dobra lokalizacja oraz wysoki poziom nauczania w jeleniogórskich uczelniach wyższych. Czy studia państwowe mogą być decydującym czynnikiem z perspektywy pracy w branży IT? Otóż nie, nie jest to kwestia przeważająca, ale decydując się na studiowanie kierunku informatycznego lub innych przedmiotów wymagających logicznego myślenia, na uczelniach w Jeleniej Górze – nauka kodowania jest znacznie prostsza. Szkoły prywatne natomiast, okazuje się, że są zdecydowanie lepsze od państwowych. Dlaczego? Ponieważ są lepiej dostosowane do aktualnej sytuacji na polskim rynku pracy i pozwalają na znacznie lepsze dopasowanie do oczekiwań pracodawców poszukujących programistów. Uczelnie takie uczą przede wszystkim: języków: Java, HTML, CSS, PHP, Python, Ruby, a nawet .NET i wielu innych. Jednak ogromna część informatyków oraz programistów nie ma dyplomu z jeleniogórskich uczelni. Jednak ogromna część informatyków oraz programistów nie ma dyplomu z jeleniogórskich uczelni. Co więcej, wiele osób na początku swojej kariery zawodowej nie planowała pracować w IT. A pomysł na to przyszedł znacznie później. I nie są wymagane studia związane z informatyką, aby zostać dobrym programistą i pracować w dziale IT w Jeleniej Górze. Wystarczą bowiem odpowiednio ukończone kursy. Pracodawcy z Jeleniej Góry znacznie większa uwagę zwracają na umiejętności programistów. Wolą zatrudnić osobę umiejącą poruszać się w np.: Microsoftcie, Oracle czy Cisco. Studia w tym wypadku są mniej ważne lub w ogóle nie są brane pod uwagę w chwili zatrudnienia. Praca w IT z biegiem czasu zwiększa swoje zapotrzebowanie na osoby potrafiące kodować. Dlatego, właściwie każdy programista jest łakomym kąskiem dla każdego poszukującego pracodawcy.

Dlaczego nauka programowania dla dzieci w Jeleniej Górze jest tak ważna?

Informatyka dla dzieci w Jeleniej GórzeW branży IT w Jeleniej Górze pracodawcy nieustannie poszukują programistów. To oni zabiegają o względy swojego przyszłego pracownika oferując im wysokie wynagrodzenie i nie tylko. Programista nigdy nie szuka pracy, to praca szuka jego. Dlatego, jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko nie będzie miało problemów ze znalezieniem stabilnego, dobrze płatnego zatrudnienia na poziomie 10 000 złotych i więcej – zadbaj o jego edukację. Już dziś zapisz swoje dziecko na kurs programowania w Jeleniej Górze i nakieruj go na odpowiednią ścieżkę kariery zawodowej. To też pomoże mu w przyszłości znaleźć pracę, która nie będzie stała na przeszkodzie w realizacji jego planów życiowych.

Dane firmy:

Horsitway Sp. z o. o.
ul. Aleje Jerozolimskie 89/43
02-001 Warszawa

NIP:5272857266
Regon:38066243600000
KRS:0000738923

Dane kontaktowe:

Telefon:
(+48) 502 959 231
Sekretariat czynny pon-pt w godzinach: 08:00-18:00

Kursy i zapisy:
[email protected]

Współpraca:
[email protected]

Newsletter Akademia Informatyki

 

Promocje i rabaty
po zapisaniu się do Newslettera

 

© 2016-2019 Akademia Informatyki Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i realziacja strony www Warszawa
Polityka Prywatności

Jak możemy Ci pomóc?

Zostaw Nam wiadomość

X