Zimowy Obóz Narciarski dla Dzieci i Młodzieży Komputerowy „Kodowanie w Kazimierzu – narty z programowaniem”

Dla kogo dedykowany jest Obóz Narciarski z Programowaniem?

Dla dzieci i młodzieży w wieku 9 – 17 lat, która interesuje się komputerami i grami lub informatyką i programowaniem. Dzieci dzielone są na grupy wiekowe oraz w zależności od posiadanej wiedzy. Tak więc, każde dziecko znajdzie się w grupie dostosowanej do jej potrzeb i umiejętności!

Co więcej, nie każdy musi jeździć na nartach. Dla dzieci i młodzieży, którzy nie koniecznie chcą jeździć na nartach, przygotowaliśmy, tzw. pakiet rekreacyjny: piesze wycieczki po okolicy, zabawy i konkursy śnieżne, gry i konkursy świetlicowe, a także długi kulig po wąwozach Kazimierza Dolnego.

Szczegóły Obozu Zimowego Dla Dzieci i Młodzieży:

MIEJSCE: Kazimierz Dolny/Pod Wianuszkami

TERMIN: 28.01.2019-03.02.2019 (7 dni)

PRZEJAZD: Autobus

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie plus podwieczorek

W PROGRAMIE WYJAZDU:

• Zajęcia z programowania i cyberbezpieczeństwa w ilości 14 godzin lekcyjnych.
    6 zajęć z programowania i jedne zajęcia z cyberbezpieczeństwa. Zajęcia odbywają się codziennie rano po śniadaniu i trwają półtorej godzin. Będziemy wspólnie uczyć się tworzyć strony internetowe!
  • Po zajęciach z programowania rozpoczynają się zimowe aktywności. Dla osób, które jeżdżą na nartach, czeka jazda na stoku w Kazimierzu Dolnym. Dla osób, które nie jeżdżą na nartach zorganizowane zostaną śnieżne zabawy oraz wycieczki po okolicznych malowniczych wąwozach
  • Kulig po wąwozach Kazimierza Dolnego
  • Ognisko z kiełbaskami
  • Wieczory filmowe
  • Imprezy tematyczne

CENA:

Całkowity koszt: 1500 zł / dla uczniów Akademii Informatyki 1400 zł, w tym

• Zadatek: 300 zł – w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji
  • Reszta płatności: 1200 zł / 1100 zł – do 31.12.2018

Cena obejmuje:

• Pełne zakwaterowanie i wyżywienie – 7 dni (6 noclegów)
  • Transport autobusem z Warszawy
  • Pełną realizację programu
  • Ubezpieczenie NNW
  • Wykwalifikowaną kadrę

Cena nie obejmuje:

• Karnetów narciarskich (koszt w granicach 200-300 zł na cały tydzień)
  • Wynajmu sprzętu narciarskiego (każdy uczestnik sprzęt narciarski zabiera/wypożycza we własnym zakresie). Jest możliwość wypożyczenia ze zniżką sprzętu narciarskiego lokalnie na stoku.
  • Zajęć z instruktorem narciarstwa (koszt od osoby dla grupy 12 osób to ok. 300 zł/tydzień)

Zapisz się na obóz z programowaniem

Telefon:
(+48) 602 709 001

Kursy i zapisy:

Współpraca:

Newsletter Akademia Informatyki

Promocje i rabaty
po zapisaniu się do Newslettera

© 2016-2019 Akademia Informatyki Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i realziacja strony www Warszawa